Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla (TČ) patří mezi nejmodernější a stále oblíběnšjší způsob vytápění domácností i komerčních objedktů. Jsou známé především pro svou vysokou účinnost překračující 100 %, avšak také pro své vyšší pořizovací náklady.

S námi se ale přesvědčíte, že dokážeme srazit cenu pořízení hodně dolů.

 

Tepelné čerpadlo - využití a výhody

Tepelné čerpadlo je systém vytápění a ohřevu vody, ohřevu užitkové vody nebo ohřívání vody ve Vašem bazénu na zahradě. Technologie tepelného čerpadla prošla od svého vzniku až do současnosti řadou vývojových procesů a zdokonalení. Dnes už je mnohem levnější, jednodušší a pro Vás jako majitele fakticky bezobslužná.

Námi dodávaná tepelná čerpadla typu "vzduch-voda" a "voda-voda" vynikají zejména nízkou hodnotou provozních a pořizovacích nákladů. Nabízíme tepelná čerpadla pro rodinné domy a komerční objekty.

 

Hlavní výhody tepelného čerpadla v bodech:

  • levný provoz (nízké náklady na užívání),
  • nezávislost (pouze el. energie),
  • přímý ohřev TUV a topení,
  • celoroční provoz,
  • bezobslužnost,
  • levný tarif D56d (D-Tepelné čerpadlo).

 

Jak TČ funguje?

Tepelné čerpadlo vzduch-voda u novostavbyZjednodušeně se dá říct, že jde o odběr existující energie z okolního prostředí TČ. Významnou technologickou částí tepelného čerpadla je tzv. výparník.

Výparník čerpadel zpracovává teplo/energii okolí prostřednictvím chladiva. Následně dochází k odpařování páry, která je stlačena kompresorem čerpadla. Tímto jednoduchým principem dochází k žádanému ohřátí a zisku tepla. Zahřáté chladivo čerpadla skrze kondenzátor transformuje teplo do tzv. topné teplé vody. Následně zchladne, změní rychle své aktuální skupenství na kapalné.

Tento technologický princip tepelného čerpadla se cyklicky stále opakuje a může tak docházet k efektivnímu a levnému vytápění rodinného domu.

 

Cena tepelného čerpadla

Aktuální ceník si můžete stáhnout v oddílu Ke stažení. Avšak uvedené ceny jsou pouze za vybavení jako takové, takže nezahrnují montáž a další nezbytné montážní příslušenství.

Pro získání přesnější ceny tepelného čerpadla stačí vyplnit NEZÁVAZNÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ ZDARMA. Na jeho základě Vás budeme kontaktovat a domluvíme si bezplatnou konzultaci přímo u Vás, abychom se seznámili s prostředním instalace a nabídnutá cena byla co nejpřesnější!

 

Nabídka firmy Solar Solution s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby a práce v oblasti tepelných čerpadel. Provádíme tyto činnosti:

  • prodej,
  • montáž
  • servis (včetně požáručního).

 

Tepelná čerpadla voda-voda

cerpadlo voda voda

Tepelné čerpadlo voda-voda má svou významnou výhodu ve výborném poměru u parametru topného faktoru. Teplo je v případě čerpadla voda-voda získáváno ze zemního vrtu na Vašem pozemku.

Výhoda spočívá v tom, že teplota/energie z ložiska vrtu je stálá, což způsobuje, že je tento typ nezávislý na venkovní teplotě.

Tepelná čerpadla vzduch-voda

cerpadlo vzduch voda

Tepelné čerpadlo vzduch-voda je nejlepší ekonomickou variantou. Proto si tato tepelná čerpadla pořizuje nejvíce majitelů rodinných domů v ČR.

Čerpadlo vzduch-voda získává teplo pro vytápění nasáváním okolního vzduchu do výměníku.

 

Před pořízením tepelného čerpadla pro Váš RD nebo jiný objekt, se u nás poraďte jaký typ čerpadla bude nejvhodnější pro Váš dům, podlahovou plochu a počet osob.  

Následně můžeme realizovat Vaši cenovou kalkulaci zdarma a požádat za vás o dotaci na čerpadlo z dotačního programu Nová zelená úsporám.  

Pro více informací nám zašlete POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ PRO TEPELNÁ ČERPADLA nebo požádejte o KALKULACI ZDARMA, prohlédněte si naší fotogalerii, případně si stáhněte katalog.