vrchni strana solarnich paneluTepelné solární systémy pracují na principu přeměny sluneční/solární energie na teplo. Sluneční energie je nevyčerpatelným zdrojem, který máte zdarma, je ekologický, zcela obnovitelný a spolehlivý. Díky používání solárních systémů se stáváte nezávislí na dodavatelích energií a především se odpoutáte od kolotoče zvyšovaných cen energií. Tepelné a solární systémy mají v sobě i další kredity v podobě dotací, jako „NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM", které Vám sníží náklady na pořízení a zajistí tak zrychlení návratnosti investic. Obsluha solárních systémů není náročná. Systémy nevyžadují téměř žádnou údržbu.

Solární systémy jsou určeny pro ohřev vody (TUV) nebo pro ohřev vody a přitápění.

Tepelné solární systémy nachází své využití v rodinných, bytových domech a komerčních objektech.

 

Solar Solution s.r.o.

Naše firma prodává a montuje solární systémy SOL, které obsahují vysoko výkonné vakuové kolektory 58-1800 C01. Tyto kolektory prošly řadou evropských certifikačních procesů, kde byly ohodnoceny na výbornou a získaly značku „SOLAR KEYMARK". Dále byly oceněny, za bezproblémový provoz, německou pracovní stanicí SferaTec.

Kvalitní provedení solárních kolektorů nám umožňuje nabízet na vakuové trubice prodlouženou záruku 15 let.

ZDARMA Vám připravíme předběžnou kalkulaci. Připravíme veškerou dokumentaci nutnou k realizaci solárního ohřevu. Montáž solárního systému probíhá tzv. na klíč, většinou zabere jen 1 den (kromě SOLMAX). Součástí našich služeb je nastavení systému, servisní prohlídka po instalaci a i poinstalační servis.

Na instalaci solárního systému Vám postačí 4m2 rovné nebo šikmé střechy s orientací na jih a doporučeným odklonem do 10°. V případě šikmé střechy jsou solární panely instalovány přímo do latí, s maximální šetrností ke konstrukci střechy. Další možností je umístění přímo na omítku, s instalací do zdi. Vzhledem k profilu se není třeba obávat zátěže sněhem nebo větrem.

Předem Vám ZDARMA zpracujeme POPTÁVKU nebo spočítáme KALKULACI. Neváhejte se obrátit na naše odborníky.

 

Solární systémy nabízíme ve variantách:

Solární systém SOL1

Solární systém na ohřev TUV pro domácnost s 1-2 osobami.

 

Solární systémy SOL1 – určené na solární ohřev užitkové vody pro 1-2 osoby. Set obsahuje 1x kolektor C01-25 a 200l zásobník TUV.

 Solární systém SOL2

Solární set zajišťující ohřev vody v domácnosti se 3-4 osobami.

 

Solární systémy SOL2 – na solární ohřev vody pro domácnost se 3-4 osobami. Set obsahuje 2x kolektor C01-20 a 300l zásobník TUV.

 Solární systém SOL3

SOL 3 jsou solární systémy pro ohřev vody a přitápění.

 

Solární systémy SOL3 – určené pro ohřev teplé vody a přitápění. Sada obsahuje 2x kolektor C01-25 a akumulační nádrž INOX 350l.

  Solární systém SOLMAX

Solární systémy SOLMAX připravujeme přímo na míru zákazníkům.

 

Solární systémy SOLMAX – systémy pro velkoplošné instalace solárních kolektorů a akumulačních nádrží pro větší objekty, jako jsou bazény, bytové domy a komerční objekty.

 

Dle přání zákazníka a individuálních potřeb můžeme solární systémy i vhodně kombinovat.

Solární systémy na ohřev vody si u nás můžete vybrat ve variantách a výkonu podle počtu osob v rodinném domě pro který solární ohřev užitkové vody plánujete. Můžete si vybrat výkon solárního systému pro 1 až 2 osoby v domě nebo 3 až 6 osob.